Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 11 oktober 2017

Ons Oranje! Massaal eerbetoon voor Arjen Robben op social media

Massaal eerbetoon voor Arjen Robben op social media
Sinds Arjen Robben aankondigde te stoppen als international, regent het dankwoorden voor de 96-voudig international op social media. Een greep uit al die lofbetuigingen van oud-teamgenoten, OranjeLeeuwinnen en anderen.
Lees verder

Aftermovie Nederland - Zweden
Het Nederlands elftal had dinsdagavond een wonder nodig om in de race te blijven voor een WK-ticket. Het wonder bleef uit, maar Oranje won wel met 2-0 van Zweden.
Lees verder

Oranje op hoogste niveau Nations League
Hoewel het Nederlands elftal dinsdag kwalificatie voor het WK in Rusland definitief misliep, zorgde de 2-0 overwinning op Zweden er wel voor dat Oranje het komende jaar mag aantreden in groep A van de Nations League. Deze nieuwe landencompetitie, die vooral bedoeld is om het aantal interessante en competitieve interlands te vergroten, start met ingang van het seizoen 2018/'19.
Lees verder