Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

Ons Oranje! Nederlaag Onder 20 in Polen 'flinke domper'

Nederlaag Onder 20 in Polen 'flinke domper'
Hij was nog zo positief na de eerste twee oefenwedstrijden van Oranje onder 20, Dwight Lodeweges. Maar na een te verklaren nederlaag met tien man tegen Engeland en een prima zege op Portugal, verloor Onder 20 nu achtereenvolgens van Duitsland (0-1) en Polen (1-0). En dat baarde ook de KNVB-coach enige zorgen. "We hebben pas één keer gescoord. Dat is natuurlijk veel te weinig."
Lees verder

Blog Onder 17 - Trainen naast de tegenstander
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Davy Pröpper niet inzetbaar
Bondscoach Dick Advocaat kan vanavond, dinsdag 10 oktober, geen beroep doen op Davy Pröpper. De middenvelder van Brighton & Hove Albion kampt met een bovenbeenblessure.
Lees verder