Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 oktober 2017

Ons Oranje! Oefenwinst Oranjevrouwen in Oostenrijks schimmenspel

Oefenwinst Oranjevrouwen in Oostenrijks schimmenspel
De eerste officiële interland als regerend Europees kampioen heeft het Nederlands vrouwenelftal winnend afgesloten. In de dichte mist van Sankt Pölten waren de OranjeLeeuwinnen met 2-0 te sterk voor Oostenrijk. De goals kwamen van Stefanie van der Gragt en invaller Vivianne Miedema.
Lees verder

Zaalvoetballers openen met overwinning op China
Het Nederlands zaalvoetbalteam is het Vierlandentoernooi in het Chinese Changshu met een 2-1 overwinning gestart. Tegen het gastland was een hogere score zeker mogelijk, maar Oranje verzuimde om na rust meer afstand te nemen.
Lees verder

Bezoekersinformatie Oranjevrouwen - Noorwegen
De OranjeLeeuwinnen starten hun WK-kwalificatietoernooi dinsdag om 19.00 uur tegen Noorwegen in een uitverkocht eigen huis en jij bent erbij! Het wordt deze wedstrijd druk en we adviseren je ruim op tijd aanwezig te zijn.
Lees verder