Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 27 oktober 2017

Ons Oranje! Onder 16 zet monsterscore neer tegen Polen

Onder 16 zet monsterscore neer tegen Polen
Het Nederlands elftal voor spelers onder 16 jaar heeft woensdagavond ongenadig hard uitgehaald tegen de Poolse leeftijdsgenoten. Het team van KNVB-coach Peter van der Veen won op sportpark Overveer in Oegstgeest met maar liefst 7-0.
Lees verder

EK-selectie OranjeLeeuwinnen geridderd
Bij een ontvangst op het Catshuis, door minister-president Mark Rutte en demissionair minister van sport Edith Schippers, is de EK-selectie van de OranjeLeeuwinnen benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Lees verder

De Nederlandse vrouwen gaan de zaal weer in
Nadat in 2009 de laatste wedstrijd werd gespeeld bleef het lange tijd stil rond het zaalvoetbalteam voor de vrouwen. Nu, met het oog gericht op het eerste officiële Europese kampioenschap in 2019, is er een serieuze doorstart.
Lees verder