woensdag 25 oktober 2017

Ons Oranje! Onder 19 oefent tegen Italië en Servië

Onder 19 oefent tegen Italië en Servië
Het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar oefent op donderdag 9 november en maandag 13 november tegen respectievelijk Italië en Servië. KNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft 30 spelers opgenomen in de voorselectie.
Lees verder

Vierlandentoernooi voor Onder 18 in Spanje
Het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar speelt van donderdag 9 november tot en met maandag 13 november een vriendschappelijk vierlandentoernooi in het Spaanse Murcia. KNVB-coach Bert Konterman heeft 32 spelers opgenomen in de voorlopige selectie.
Lees verder

'Zijn frikandellen goed als je profvoetballer wilt worden?'
Een selectie Jonge Leeuwen mocht woensdag een vraag stellen aan bondscoach Dick Advocaat en zijn assistent Ruud Gullit tijdens de kidspersconferentie. En uiteraard was er ook tijd voor een foto en een handtekening.
Lees verder