Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 5 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje bikkelt op trainingsveld in Katwijk

Oranje bikkelt op trainingsveld in Katwijk
Er werd flink gebikkeld, woensdag tijdens de tweede training van het Nederlands elftal in Katwijk. In de vele partijvormen die bondscoach Dick Advocaat voor zijn mannen had bedacht, ging het er soms spijkerhard aan toe. Het Nederlands elftal speelt zaterdag 7 oktober in en tegen Wit-Rusland. De wedstrijd vindt plaats in de Borisov Arena en begint om 21.45 uur plaatselijke tijd (20.45 uur in Nederland). Dinsdag 10 oktober is Zweden Oranjes laatste tegenstander in WK-plaatsingsgroep A. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de Amsterdam ArenA, aftrap 20.45 uur. De winnaars vieren feest.
Lees verder