Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 5 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje bikkelt op trainingsveld in Katwijk

Oranje bikkelt op trainingsveld in Katwijk
Er werd flink gebikkeld, woensdag tijdens de tweede training van het Nederlands elftal in Katwijk. In de vele partijvormen die bondscoach Dick Advocaat voor zijn mannen had bedacht, ging het er soms spijkerhard aan toe.
Lees verder

Frenkie de Jong wint FIFA-toernooi Jong Oranje
In aanloop naar de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Letland van morgen, vrijdag 6 oktober, in stadion De Vijverberg, was er bij Jong Oranje ook plaats voor wat ontspanning.
Lees verder

EK-kwalificatieduels Jong Oranje live bij FOX Sports
De EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Letland is vrijdag live te zien op FOX Sports. De uitzending van het derde duel in de kwalificatiereeks voor de eindronde van 2019 in Italië en San Marino begint om 17.45 uur. Het duel zelf begint om 18.00 uur.
Lees verder