Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 14 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje in november naar Schotland

Oranje in november naar Schotland
Het Nederlands elftal oefent volgende maand tegen het nationale team van Schotland. De vriendschappelijke wedstrijd wordt donderdag 9 november gespeeld in het Pittodrie Stadium in Aberdeen. De aftrap is 19.45 uur plaatselijke tijd (= 20.45 uur in Nederland).
Lees verder

Verrassende nederlaag Onder 17 tegen Hongarije
Oranje onder 17 is in zijn tweede EK-kwalificatiewedstrijd aangelopen tegen een verrassende 1-0 nederlaag tegen Hongarije. "Nee, leuk is dat niet", beaamde KNVB-coach Kees van Wonderen. "Maar van de pijn van verlies, leer je het meest."
Lees verder

Blog O17: Verjaardag, wedstrijd en wijze lessen
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder