Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 11 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje ondanks zege definitief niet naar WK 2018

Oranje ondanks zege definitief niet naar WK 2018
Het WK 2018 in Rusland zal het zonder het Nederlands elftal en zijn Oranjelegioen moeten doen. Na de 8-0 overwinning van Zweden op Luxemburg was het eigenlijk al duidelijk, maar dinsdagavond kon er in de Amsterdam ArenA officieel een streep door de WK-ambities van Oranje. Nederland beet zeker voor rust geweldig van zich af en won weliswaar met 2-0, maar voldoende voor een WK-ticket was het niet.
Lees verder

Arjen Robben stopt als international
Aanvoerder Arjen Robben stopt als international. Dat maakte de aanvaller bekend na afloop van het met 2-0 gewonnen duel tegen Zweden.
Lees verder

Definitieve selectie vrouwen onder 19 voor EK-kwalificatie
De definitieve selectie van het Nederlands vrouwenelftal onder 19 jaar voor het EK-kwalificatietoernooi is bekend. Tijdens de eerste ronde van het kwalificatietoernooi voor het EK 2018 in Zwitserland wordt er in eigen land achtereenvolgens gespeeld tegen Letland, Estland en Ierland. De ploeg van KNVB-coach Jessica Torny speelt hun wedstrijden op 18 en 24 oktober in Assen en op 21 oktober Harkema.
Lees verder