Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 6 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje staat stil bij overlijden burgemeester Van der Laan

Oranje staat stil bij overlijden burgemeester Van der Laan
Voor aanvang van het WK-kwalificatieduel Nederland - Zweden zal dinsdag in de Amsterdam ArenA een minuut stilte worden gehouden ter nagedachtenis aan Eberhard van der Laan. De burgemeester van Amsterdam overleed donderdag op 62-jarige leeftijd aan de gevolgen van longkanker.
Lees verder

Jong Oranje kent geen problemen met Letland
Jong Oranje heeft de eerste overwinning in de EK-kwalificatie binnen. De ploeg van KNVB-coach Art Langeler had vrijdag op de Vijverberg niets te duchten van Letland: 3-0. Idrissi, Bergwijn, Ramselaar zorgden voor de doelpunten.
Lees verder

Art Langeler: 'Goed gespeeld, te weinig goals'
Art Langeler is tevreden over het vertoonde spel van Jong Oranje vrijdag tegen Letland (3-0 winst), maar had graag gezien dat zijn ploeg meer doelpunten had gemaakt. Desondanks overheerste bij de KNVB-coach een goed gevoel.
Lees verder