Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

Ons Oranje! Oranje start WK-kwalificatie met selectie van 23 speelsters

Oranje start WK-kwalificatie met selectie van 23 speelsters
Bondscoach Wiegman heeft voor de komende interlandperiode 23 speelsters geselecteerd. Op donderdag 19 oktober speelt Nederland een oefenwedstrijd in en tegen Oostenrijk. Vier dagen later, op dinsdag 24 oktober, is Noorwegen de tegenstander tijdens de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje voor het WK2019. Het duel, dat gespeeld wordt in het uitverkochte stadion van FC Groningen, begint om 19.00 uur.
Lees verder

Redan schiet Oranje onder 17 naar zege
Oranje onder 17 is de eerste kwalificatieronde op weg naar het EK 2018 goed begonnen. In Hongarije werd de openingswedstrijd met 3-1 gewonnen van Kosovo. Grote man aan de kant van Onder 17 was Daishawn Redan. De spits was verantwoordelijk voor de gehele Nederlandse doelpuntenproductie.
Lees verder

Jong Oranje speelt gelijk in Oekraïne: 1-1
Jong Oranje heeft dinsdag een punt overgehouden aan het uitduel tegen Oekraïne. In Kiev eindigde het EK-kwalificatieduel in 1-1. Justin Kluivert maakte na rust de enige Nederlandse treffer.
Lees verder