woensdag 25 oktober 2017

Ons Oranje! OranjeLeeuwinnen beginnen WK-kwalificatie met overwinning

OranjeLeeuwinnen beginnen WK-kwalificatie met overwinning
De Oranjevrouwen hebben de eerste WK-kwalificatiewedstrijd, in een uitverkocht FC Groningen Stadion tegen Noorwegen, met 1-0 gewonnen. Oranje was de gehele wedstrijd de betere, maar maakte de winnende treffer pas in blessuretijd: 1-0.
Lees verder

Vrouwen onder 19 met 32 doelpunten naar Eliteronde
Vrouwen onder 19 jaar is bij de eerste ronde van het EK-kwalificatietoernooi met drie overwinningen en 32 gemaakte doelpunten zeer overtuigend poulewinnaar geworden. Dinsdag was Ierland in Assen met 8-1 de derde en laatste prooi voor Oranje.
Lees verder

Aftermovie OranjeLeeuwinnen - Noorwegen
Wat een heerlijke avond dinsdag in Groningen. De OranjeLeeuwinnen versloegen Noorwegen in extremis na een bloedstollend gevecht met 1-0.
Lees verder