Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 18 oktober 2017

Ons Oranje! Roemenië Oranjes laatste tegenstander in 2017

Roemenië Oranjes laatste tegenstander in 2017
Ook Oranjes tweede oefentegenstander in november is bekend. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat speelt dinsdag 14 november in en tegen Roemenië. In de Arena Națională in Boekarest klinkt om 21.00 uur plaatselijke tijd (20.00 uur in Nederland) het eerste fluitsignaal van Oranjes laatste duel in 2017. Vijf dagen daarvoor – donderdag 9 november – spart Nederland in het Pittodrie Stadium in Aberdeen met Schotland. Laatste wedstrijd De laatste wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Roemenië dateert van 26 maart 2013. Het plaatsingsduel voor het WK 2014 eindigde in 4-0. Rafael van der Vaart, Robin van Persie (2x) en Jeremain Lens tekenden in de Amsterdam ArenA voor de Nederlandse treffers. Nederlandse supporters kunnen tussen 19 en 30 oktober tickets voor de oefenduels aanschaffen.  
Lees verder