Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 7 oktober 2017

Ons Oranje! Ryan Babel in de basis tegen Wit-Rusland

Ryan Babel in de basis tegen Wit-Rusland
Vijf jaar, tien maanden en tweeëntwintig dagen na zijn laatste optreden in Oranje keert Ryan Babel terug in de basis van Oranje. De aanvaller zal als linksbuiten starten in het WK-kwalificatieduel tegen Zweden. Achterin voert bondscoach Dick Advocaat drie wijzigingen door ten opzichte van de laatste interland tegen Bulgarije. Naast Stefan de Vrij, die ontbreekt wegens een blessure, staan ook Kenny Tete en Wesley Hoedt niet aan de aftrap. Hun plekken worden ingenomen door respectievelijk Virgil van Dijk, Daryl Janmaat en Karim Rekik. Voor laatstgenoemde wordt het zijn tweede interland. Op 5 maart 2014 speelde hij tot vandaag zijn enige interland, tegen Frankrijk. Opstelling Nederland: Cillessen; Janmaat, Van Dijk, Rekik, Blind; Wijnaldum, Pröpper, Vilhena; Robben, Janssen, Babel. 
Lees verder