Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 8 oktober 2017

Ons Oranje! Ryan Babel in de basis tegen Wit-Rusland

Ryan Babel in de basis tegen Wit-Rusland
Vijf jaar, tien maanden en tweeëntwintig dagen na zijn laatste optreden in Oranje keert Ryan Babel terug in de basis van Oranje. De aanvaller zal als linksbuiten starten in het WK-kwalificatieduel tegen Zweden.
Lees verder

Oranje wint wel, maar hangt aan flinterdun draadje
Een flinterdun draadje. Daaraan hangt de WK-droom van Oranje. Het Nederlands elftal won op bezoek bij Wit-Rusland met 1-3, maar na de monsterscore van Zweden eerder op de avond tegen Luxemburg lijkt dat niet voldoende. Oranje moet dinsdag in de Amsterdam ArenA met zeven doelpunten verschil winnen om nog kans te blijven maken op het WK. Een (schier) onmogelijke opgave.
Lees verder

Robben: 'Uitslag Zweden dreun in je gezicht'
Arjen Robben wond er na de 1-3 zege op Wit-Rusland geen doekjes om. "Normaal gesproken wordt verwacht dat je het niet hardop zegt, maar volgens mij mag je nu best zeggen wat iedereen denkt. Dat 6-0 gewoon niet te doen is."
Lees verder