Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 18 oktober 2017

Ons Oranje! Selectie Onder 16 voor tweeluik tegen Polen

Selectie Onder 16 voor tweeluik tegen Polen
KNVB-coach Peter van der Veen heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de dubbele oefeninterland tegen Polen. De selectie bestaat uit 22 spelers.
Lees verder

Zaalvoetballers naar vierlandentoernooi in China
Het Nederlands zaalvoetbalteam neemt van 20 tot en met 22 oktober deel aan een vierlandentoernooi in China. In Changshu staan ontmoetingen met het gastland (vrijdag 20 oktober, 08.30 uur), Kroatië (zaterdag 21 oktober, 10.45 uur) en Vietnam (zondag 22 oktober, 10.45 uur) op het programma.
Lees verder

Oranjevrouwen tegen Oostenrijk live bij OnsOranje
OnsOranje zendt donderdag in samenwerking met Veronica de oefeninterland van het Nederlands vrouwenelftal tegen Oostenrijk online live uit. De wedstrijd is zowel te zien op OnsOranje.nl/live als op Veronicatv.nl.
Lees verder