Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

Ons Oranje! Tete en Aké beginnen bij Oranje tegen Zweden

Tete en Aké beginnen bij Oranje tegen Zweden
Bondscoach Dick Advocaat voert twee wijzigingen door in de opstelling van Oranje voor de wedstrijd tegen Zweden. Kenny Tete krijgt de voorkeur boven Daryl Janmaat als rechtsback, Nathan Aké vervangt de geblesseerde Davy Pröpper.
Lees verder

Goudhaantje Kadioglu bezorgt Onder 19 groepswinst
Matige wedstrijd, krankzinnige slotfase, toch nog een punt én groepswinnaar. Vooral dankzij de impulsen van invaller Ferdi Kadioglu sleepte Oranje onder 19 dinsdag tegen Slovenië in het slotduel van het EK-kwalificatietoernooi een 2-2 gelijkspel uit het vuur. Daarmee verzekerden de Oranjetalenten zich van een verlengd verblijf op het Europese podium.
Lees verder

'We winnen samen en we falen samen'
Als enige speler in de selectie van Oranje onder 19 stond Tom van de Looi in alle drie wedstrijden van het EK-kwalificatietoernooi in de basis. Sterker, hij speelde die duels ook volledig uit en had zo een groot aandeel in de groepswinst van de Oranjetalenten.
Lees verder