Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 9 oktober 2017

Ons Oranje! Vrouwen onder 17 ongeslagen poulewinnaar

Vrouwen onder 17 ongeslagen poulewinnaar
Vrouwen onder 17 heeft zich zaterdag na de derde overtuigende overwinning als poulewinnaar geplaatst voor de Eliteronde. De ploeg van Marleen Wissink versloeg concurrent Tsjechië in het slotduel met 3-0.
Lees verder

Blog onder 17: De eerste dag zit erop
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Blog onder 17: Alles draait om topsport
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder