Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 24 oktober 2017

Ons Oranje! Zaalteam moet genoegen nemen met tweede plaats

Zaalteam moet genoegen nemen met tweede plaats
De Nederlandse zaalvoetballers hebben het CFA International Tournament afgesloten met een 2-2 gelijkspel tegen Vietnam. Oranje had voorafgaand nog kans op de eindzege, maar moet na de remise genoegen nemen met de tweede plaats.
Lees verder

Lieke Martens en Sarina Wiegman besten van de wereld
Lieke Martens en Sarina Wiegman zijn maandagavond in Londen gekozen tot respectievelijk Wereldvoetbalster en Beste vrouwencoach van het Jaar. Martens en Wiegman werden onderscheiden tijdens de uitreiking van de FIFA 'The Best'-awards. Het is bij beide prijzen voor het eerst dat een Nederlandse deze wint.
Lees verder

Martens en Wiegman na uitverkiezing: 'Voelt onwerkelijk'
Vanuit het spelershotel in Groningen volgden ze op tv de prijsuitreiking van de titel Wereldvoetbalster en Beste vrouwencoach van het Jaar. Lieke Martens en bondscoach Sarina Wiegman gingen met de prestigieuze prijzen aan de haal. "Dit is zoiets moois. Ook dat we het allebei zijn geworden. Dat is gewoon super", aldus Martens.
Lees verder