Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 24 oktober 2017

Prinses Beatrix bij 20e Nederlands Balletgala Dansersfonds ‘79

Prinses Beatrix bij 20e Nederlands Balletgala Dansersfonds '79
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont maandagavond 13 november in het DeLaMar Theater in Amsterdam de 20e editie bij van het Nederlands Balletgala van Stichting Dansersfonds '79.
Lees verder

Koning en minister-president ontvangen winnaar EK voetbal Vrouwen 2017
Zijne Majesteit de Koning en minister-president Rutte ontvangen woensdagmiddag 25 oktober 2017 het Nederlands team vrouwenvoetbal.
Lees verder

Koningin Máxima reikt Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2017 uit
Hare Majesteit Koningin Máxima reikt maandagmiddag 27 november in Muziekgebouw aan 't IJ in Amsterdam de Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2017 uit aan schrijver Geert Mak. Het Cultuurfonds kent deze oeuvreprijs jaarlijks toe aan een persoon of instelling met een grote staat van dienst op het gebied van cultuur, natuur of wetenschap in Nederland. Aan de prijs is een bedrag van 75.000 euro verbonden. Daarnaast krijgt de ontvanger een CultuurFonds op Naam met een startkapitaal van 75.000 euro.
Lees verder