Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 9 oktober 2017

Prinses Beatrix bij viering 50 jaar Team Motorondersteuning

Prinses Beatrix bij viering 50 jaar Team Motorondersteuning
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is zaterdagmorgen 7 oktober 2017 aanwezig bij de viering van het 50-jarig bestaan van het Team Motorondersteuning in Driebergen. Prinses Beatrix onthult een gedenkteken ter gelegenheid van het 50–jarig jubileum.
Lees verder

Prins Constantijn aanwezig bij lustrumconcert Nederlands Vioolconcours
Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Constantijn der Nederlanden is zaterdagavond 21 oktober 2017 aanwezig bij het lustrumconcert van het Nederlands Vioolconcours in het Concertgebouw in Amsterdam. Prins Constantijn is beschermheer van het Nederlands Vioolconcours.
Lees verder

Koning bij Rutgers 50 jaar
Zijne Majesteit de Koning is donderdagmorgen 2 november aanwezig bij de viering van het 50-jarig jubileum van Rutgers in de Nicolaikerk in Utrecht.
Lees verder