Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 11 oktober 2017

Prinses Beatrix opent cultuurcentrum Zinder in Tiel

Prinses Beatrix opent cultuurcentrum Zinder in Tiel
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden opent donderdagmiddag 26 oktober cultuurcentrum Zinder in Tiel. Als centrum voor muziek, dans, theater, beeldende kunst, literatuur en informatie vormt Zinder een ontmoetings- en inspiratieplek voor inwoners, bezoekers en toeristen.
Lees verder

Koningin Máxima bij crematieceremonie Thaise Koning Bhumibol Adulyadej
Hare Majesteit Koningin Máxima is donderdag 26 oktober 2017 aanwezig bij de Koninklijke crematieceremonie van de Thaise Koning Bhumibol Adulyadej. De ceremonie vindt plaats op het Sanam Luang te Bangkok, het plein bij het Koninklijk Paleis waar traditioneel de Koninklijke crematies plaatsvinden. Koningin Máxima vertegenwoordigt het Koninkrijk der Nederlanden.
Lees verder

Verjaardag Prins Constantijn
Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Constantijn der Nederlanden viert op 11 oktober 2017 zijn 48ste verjaardag.
Lees verder