Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 oktober 2017

Rijksoverheid: Koenders zendt weer ambassadeur naar Tripoli

Koenders zendt weer ambassadeur naar Tripoli
Nederland is weer diplomatiek vertegenwoordigd in Tripoli. Ambassadeur Eric Strating is in de Libische hoofdstad aangekomen en zal met enkele stafmedewerkers op rotatiebasis aanwezig zijn in een ambassadekantoor.
Lees verder

Koenders veroordeelt nederzettingenbesluit Israël
Israël besloot de bouw van duizenden wooneenheden in nederzettingen op de Jordaanoever goed te keuren.
Lees verder

Reactie minister Koenders van Buitenlandse Zaken op de bevrijding van Raqqa
"De bevrijding van Raqqa is een belangrijke mijlpaal in de strijd tegen ISIS. Mijn gedachten gaan uit naar de slachtoffers die bij de strijd zijn gevallen en de burgers die jarenlang onder het barbaarse ISIS-bewind hebben geleefd. Tegelijkertijd realiseer ik mij dat het militair verslaan van ISIS slechts het begin is. Nederland blijft zich daarom inzetten voor een duurzame politieke oplossing voor Syrië. Om tegemoet te komen aan de eerste noden van de bevolking in op ISIS bevrijde gebieden, draagt Nederland onder meer bij aan humanitaire hulp en ontmijning. Het is essentieel dat hulpverleners direct toegang krijgen tot Raqqa om levensreddende hulp te kunnen geven."
Lees verder