Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 3 oktober 2017

Rusland: 27 oktober: Bokbierfestival
     
 
Stichting
Nederlandse
Club Moskou

Oktober Bokbierfestival in café BruggeDe herfst is weer begonnen. En hoe kunnen we dat beter vieren dan met een bokbiertje? Juist, met een bokbierfestival. Het eerste (Nederlandse) bokbierfestival in Moskou!

Voor 1000 Roebel kunt u de hele avond bokbiertjes proeven, onder het genot van heerlijke snacks. Café Brugge heeft 3 soorten bokbier uit het Westen over laten komen voor deze avond. Tapbiertjes en wijntjes zijn ook inbegrepen en zijn gewoon te verkrijgen aan de bar.

Bij aankomst en na betaling krijgt u een armbandje. Elke keer als u een drankje bestelt, laat u dit armbandje aan het barpersoneel zien en uw drankje wordt ingeschonken.

 

Datum: vrijdag 27 oktober 2017
Tijd: Vanaf 19.00u

​Locatie: Café Brugge

Adres: Ulitsa Baumanskaya 48/13  (adres op de kaart)

Entree: 1000 Roebel, graag cash betalen bij de entree
Aanmelden: nlclubmoskou@gmail.com


 

​Wij hopen zoveel mogelijk van u te begroeten!

De eerstvolgende NCM activiteiten: