Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 5 oktober 2017

Seminar Duurzame energie EU-programma’s partnerlanden

Seminar Duurzame energie EU-programma's partnerlanden
Wilt u als ondernemer duurzame energie gaan leveren aan ontwikkelingslanden of transitielanden? Tijdens het seminar 'Duurzame energie in EU-programma's voor partnerlanden' op 21 november 2017 komt u alles te weten over hoe de EU hierbij kan helpen en welke project- en investeringsmogelijkheden er...
Lees verder

Innovatie-evenement Photonics West, San Francisco
Bent u actief op het gebied van fotonica en heeft u interesse in samenwerking met potentiële zakenpartners in de VS? Ga dan mee met het fotonica innovatie-evenement: Photonics West in San Francisco. Het doel van het evenement is om kansen te identificeren voor de Nederlandse fotonicasector in de VS...
Lees verder

Innovatiemissie Photonics West, San Francisco
Bent u actief op het gebied van fotonica en heeft u interesse in samenwerking met potentiële zakenpartners in de VS? Ga dan mee met de fotonica innovatiemissie: Photonics West in San Francisco. Het doel van de missie is om kansen te identificeren voor de Nederlandse fotonicasector in de VS en...
Lees verder

Ontmoet Italiaanse handelsagenten in Milaan
Wilt u contacten leggen met Italiaanse handelsagenten? Kom dan naar Forum Agenti, de beurs waar bedrijven en agenten uit alle sectoren elkaar ontmoeten. De handelsafdeling van het Consulaat-Generaal in Milaan organiseert een collectieve Holland Stand op Forum Agenti. De beurs vindt plaats van 23...
Lees verder

Holland-Colombia Business Event on Renewable Energy
Houdt u zich bezig met hernieuwbare energie en wilt u zakendoen in Colombia? Kom dan op donderdag 19 oktober naar het 'Holland-Colombia Business Event on Renewable Energy' in Den Haag.In gesprek met Colombiaanse delegatie Tijdens het event hebt u de kans om vragen te stellen en 1-op-1 in gesprek te...
Lees verder