Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 21 november 2017

Bijeenkomst Economische Beleidsadviseurs, 23-24 November

Bijeenkomst Economische Beleidsadviseurs, 23-24 November
Op 23 en 24 november komen economische adviseurs van Nederlandse ambassades uit Centraal- en Zuidoost Europa samen in Slovenië.
Lees verder

Ambassade Valletta gesloten op donderdag 7 december 2017
De Nederlandse ambassade te Valletta, Malta, is gesloten op donderdag 7 december 2017.
Lees verder

Ambassade 24 november gesloten
Op vrijdag 24 november a.s. is de ambassade in Paramaribo gesloten. Voor spoedgevallen kunt u contact opnemken met de dienstdoend ambtenaar via (+597) 477 211
Lees verder

Toespraak van de Minister van Buitenlandse Zaken, dhr. Halbe Zijlstra, voor EU-ambassadeurs in Den Haag op 9 november 2017
Your Excellencies, As of today, I've been in office for two weeks. So, in a way, speaking to you here today is one of my first big tests. I trust you have all read the government's Regeerakkoord? It's available in English, so you may have studied it in detail. You might even have it on your bedside table. Don't worry, I won't be testing you during lunch. But I hope you'll allow me to give you a brief summary just in case you don't recall every single detail. I think we can safely say that the...
Lees verder

Afsluiting Staatsbezoek: eerste tulpenbollen geplant in Vaticaanse Tuinen
Tijdens hun offciële staatsbezoek aan Vaticaanstad gaven koning Willem-Alexander en koningin Máxima 8.000 Hollandse tulpenbollen cadeau aan paus Franciscus. Op dinsdag 14 november plantte ambassadeur bij de Heilige Stoel, Jaime de Bourbon de Parme, de eerste bollen van dit cadeau in de Vaticaanse Tuinen. Alle tulpenbollen worden geplant in een perk 170 meter ten noordwesten van de koepel van de Sint-Pieter, vlakbij een standbeeld van de heilige apostel Petrus. De tulpen zullen komend voorjaar...
Lees verder