Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 november 2017

Blog Nederlands gezin in Canada: Een dagje Grand Marais

 
Een dagje Grand Marais
Het is een schattig dorpje op een uurtje rijden bij ons vandaan, maar dan wel aan de andere kant van de grens. Een leuke bestemming als je een verjaardag te vieren hebt en mijn mannen kenden me goed genoeg om me als verrassing daar naartoe te "ontvoeren". Het is vooral een hele leuke...
Lees verder

De rust is weergekeerd
Nou ja, dat klinkt dan weer wat negatief misschien en dat is nou ook weer niet de bedoeling, maar deze maandag voelt verdraaide stil. Aan de ene kant wel weer prettig om dingen te kunnen plannen zonder met anderen rekening te houden, maar aan de andere kant is het wel weer wennen! Vanaf mid tot......
Lees verder