Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 november 2017

De Nederlandse ambassade in Santiago (Chili) is op zoek naar stagiair(e)s

De Nederlandse ambassade in Santiago (Chili) is op zoek naar stagiair(e)s
Ben je gemotiveerd, sta je stevig in je schoenen en spreek je goed Spaans? Kijk dan snel verder, want de Nederlandse Ambassade in Santiago de Chile biedt een stageplek aan voor een stagiair(e) communicatie en een stagiair(e) voor de economische afdeling voor de periode van 15 februari t/m 15 juni 2017. Meer informatie over de stagevacature communicatie kunt u terugvinden op de website werken voor internationale organisaties. Meer informatie over de stagevacature voor de economische afdeling...
Lees verder

Koning bezoekt eenheden Koninklijke Landmacht in Duitsland
Zijne Majesteit de Koning heeft vandaag een werkbezoek gebracht aan eenheden van de Koninklijke Landmacht in Bergen-Hohne in Duitsland. Het bezoek stond in het teken van internationale samenwerking. De 43 Gemechaniseerde Brigade werkt nauw samen met de Duitse 1ste Pantserdivisie en militairen van de 13 Lichte Brigade nemen in 2018 deel aan de European Battlegroup (EUBG).
Lees verder

Fokker Technologies mee op handelsmissie Portugal
@Fokker Technologies was een van de bedrijven die vorige maand mee was op handelsmissie naar Portugal. Lees hier meer over de ervaringen van zo'n bezoek: https://www.facebook.com/InternationaalOndernemen/photos/a.291680414293108.70407.273974469397036/1311422768985529/?type=3&theater
Lees verder

Donderdag 16-11-2017
Op donderdag 16 november is de ambassade gesloten.
Lees verder

Ambassade Harare gesloten
Vanwege de onzekere situatie in Zimbabwe is de Nederlandse ambassade in Zimbabwe per 15 november voor een nog onbekende periode gesloten voor publiek. De medewerkers van de ambassade volgen de situatie op de voet en blijven zich inzetten voor Nederlanders die hulp nodig hebben. Voor vragen kunt u 24 uur per dag contact opnemen via +31 247 247 247
Lees verder