Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 24 november 2017

Europese Raad kiest Amsterdam als nieuwe vestigingsplaats EMA

Europese Raad kiest Amsterdam als nieuwe vestigingsplaats EMA
De Raad van ministers van Buitenlande Zaken heeft vanavond besloten dat het Europees geneesmiddelenagentschap (EMA) in 2019 zal verhuizen van Londen naar Amsterdam. In Brussel stemde uiteindelijke een meerderheid van de lidstaten voor Amsterdam.
Lees verder

Vacature stagiair(e) bij de Nederlandse ambassade te Bogotá – Economische Afdeling
De Nederlandse ambassade te Bogotá biedt de mogelijkheid om stage te lopen op de Economische Afdeling. Het betreft een meeloopstage vanaf 12 februari 2018 voor een periode van zes maanden. Eventueel is er ruimte voor het uitvoeren van een eigen onderzoek.
Lees verder

The Dutch Embassy promotes European standards among judges in Albania and Kosovo
The Dutch embassy, also through our regional Rule of Law Network, actively tries to assist to increase the professional capacities in the Albanian justice system. That's why, together with the European Center, Dutch ambassador Dewi van de Weerd presented today the launching of a comprehensive collection of translated court cases from the European Court of Human Rights. She told the crowd that: 'Human rights are crucial for any society; they are the backbone of democracy.' The collection...
Lees verder

Conference "Media in Albania in Front of the Mirror"
What is the state of affairs regarding media freedom in Albania? These and many more issues related to media freedom were discussed during the event "Media in front of the mirror", organized by the Albanian Helsinki Committee and hosted by AMA. The Dutch embassy tries to assist on enhancing freedom of the media through supporting independent initiatives for more open data, supporting research into indicators that measure progress in the media and training on investigative journalism. That's why...
Lees verder

Stageplaats Online Communicatie bij de Nederlandse ambassade in Madrid
De Nederlandse ambassade in Madrid is per 12 februari 2018 op zoek naar een fulltime online-communicatietalent voor een stage van 6 maanden.
Lees verder