Doorgaan naar hoofdcontent

EZK evenement - Partners in Energieuitdagingen

EZK evenement - Partners in Energieuitdagingen
RVO.nl organiseert in opdracht van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat ook in 2017 de EZK Energy Award voor het bedrijfsleven. Het ministerie vraagt met deze award meer aandacht voor de thema's energiebesparing en duurzame opwekking binnen bedrijven. Binnenkort vindt u meer informatie...
Lees verder

PIB-programma Resilient Cities biedt kansen in Toronto
Om klimaatverandering het hoofd te bieden investeert Toronto in infrastructuur en wonen.
Lees verder

D2B biedt oplossing verkeerschaos miljoenenstad Kampala
Kampala, de hoofdstad van Oeganda, kampt al jaren met enorme verkeersproblemen en ernstige luchtvervuiling.
Lees verder

Seminar Kansen voor Nederlandse ICT-oplossingen in Duitse sectoren
Doet u zaken in de ICT-sector? Heeft u interesse om uw groei- en investeringskansen te benutten in verschillende Duitse sectoren? Kom dan naar het seminar op 30 november 2017 op het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) in Den Haag. Tijdens deze middag heeft u de mogelijkheid uw...
Lees verder

Octrooiblog: Verbeterde muizenval spaart vingers
De muizenval: een houten plankje met een klem van ijzerdraad. Het lijkt erop alsof er na de oervorm weinig aan is verbeterd. Een zoektocht in octrooien bewijst het tegendeel.
Lees verder