Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 7 november 2017

Koning beëdigt lid Raad van State

Koning beëdigt lid Raad van State
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde mevrouw mr. M.G.M. Schwengle beëdigd. Mevrouw Schwengle is benoemd tot lid van de Raad van State van het Koninkrijk namens Aruba.
Lees verder

Koning beëdigt commissaris van de Koning Drenthe
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde mevrouw drs. J. Klijnsma, de nieuwe commissaris van de Koning in de provincie Drenthe, beëdigd. Mevrouw Klijnsma was staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid in het Kabinet Rutte II. Voor die tijd was zij onder meer actief als lid van de Tweede Kamer voor de PvdA. Mevrouw Klijnsma is getrouwd.
Lees verder

Koning reikt Erasmusprijs 2017 uit aan Michèle Lamont
Zijne Majesteit de Koning, Regent van de Stichting Praemium Erasmianum, reikt dinsdagmiddag 28 november 2017 in het Koninklijk Paleis Amsterdam de Erasmusprijs uit aan de Canadese wetenschapper Michèle Lamont (1957). De Erasmusprijs heeft dit jaar als thema 'Kennis, Macht en Diversiteit'.
Lees verder