Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 24 november 2017

Nationaal Archief: Europese Commissie vraagt naar uw ervaringen met Europeana

Europese Commissie vraagt naar uw ervaringen met Europeana
De Europese Commissie wil graag uw mening horen over Europeana, het digitale platform waar Europese erfgoedinstellingen hun collecties online beschikbaar stellen. Heeft u vanuit uw interesse of werk te maken met cultureel erfgoed? Vul dan de...
Lees verder

Crime passionel: de moord op cabaretier Louis Pisuisse en zijn vrouw
90 jaar geleden, op 26 november 1927, vuurt zanger Tjakko Kuiper vijf dodelijke kogels af op het artiestenechtpaar Jean-Louis Pisuisse en Jenny Gilliams. Daarna schiet Tjakko zichzelf door de borst. lees verder
Lees verder