Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 20 november 2017

NOC*NSF en Campina verlengen partnership met vier jaar

NOC*NSF en Campina verlengen partnership met vier jaar
ARNHEM - NOC*NSF versterkt haar lopende partnership met Campina en verlengt dit tot en met 2020. Het oer-Hollandse zuivelmerk zal ook de komende Olympische spelen in PyeongChang, Zuid-Korea en in 2020 in Tokio kwark leveren aan de Nederlandse sporters. Daarnaast slaan NOC*NSF en Campina de handen ineen om de naast de topsporters ook de amateursporters te bereiken om te gezond te leven.  Gerard Dielessen, directeur van NOC*NSF: "Goede voeding is essentieel voor onze sporters. Zuivel levert de voedingsstoffen zoals proteïne die sporters dagelijks nodig hebben voor optimaal spierherstel. Tijdens de afgelopen Olympische Spelen in Rio de Janeiro hoorde Campina kwark tot de basisbehoeften van onze atleten. NOC*NSF en Campina slaan vanaf nu de handen ineen om naast de topsporters ook de 9 miljoen amateursporters in Nederland te bereiken met diverse initiatieven, zoals de jaarlijkse Nationale...
Lees verder

TeamNL en Introdans gaan samenwerken
ARNHEM - Topsporters op Papendal werden vandaag verrast met een plotseling optreden van dansers van Introdans. Deze korte krachtige performance in het hart van de topsport symboliseert het begin van een samenwerking tussen Introdans en TeamNL. De werelden zijn erg vergelijkbaar. Zowel dansers als topsporters staan de hele dag, het hele jaar, gedurende tien tot twaalf jaar lang in een 'excellerende stand'. Ze worstelen constant met hun grenzen. Grenzen in hun prestaties, grenzen in de pijn, mentale grenzen, grenzen in sociale contacten en in middelen. Ze letten altijd op hun voeding. Zijn steevast bezig met herstellen. Hebben te maken met blessures, met eenzaamheid. Er is continu druk vanuit de omgeving, naast de druk die sporters en dansers zichzelf opleggen. En hoe gaan ze verder na hun sportieve dan wel danscarrière? Naast het veld of de bühne hebben coaches en trainers van...
Lees verder

Sportdeelname in oktober licht gedaald, maar blijft in 2017 hoog ten opzichte van andere jaren
Arnhem - De NOC*NSF Sportdeelname Index is licht gedaald van 190 punten in september 2017 naar 188 in oktober 2017. Ten opzichte van voorgaande jaren is de sportdeelname in heel 2017 nog nooit zo hoog geweest. De sportdeelname onder jongeren in de leeftijd van 5-18 jaar is licht gedaald en kwam in oktober uit op 136 punten.Gemiddeld sportte ruim 64 procent van de Nederlanders in 2017 vier keer per maand. In 2016 was dat gemiddeld ruim 61 procent. Daarmee verbreekt 2017 tot nu toe in iedere maand alle sportdeelname records.
Lees verder