Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 1 november 2017

NOC*NSF gaat samenwerken met RTO Limburg

NOC*NSF gaat samenwerken met RTO Limburg
MAASBREE - NOC*NSF en Topsport Limburg gaan intensiever samenwerken. Topsport Limburg heeft hierdoor tot 2020 de status van Regionale Topsport Organisatie.Op 27 oktober organiseerde Topsport Limburg in Maasbree een bijeenkomst in het kader van '1000 dagen voor Tokyo'. Het samenzijn was drukbezocht; naast een grote vertegenwoordiging van Limburgse (top)sporters was de Japanse ambassadeur, IOC-lid Camiel Eurlings, gedeputeerde Ger Koopmans en een delegatie vanuit het bedrijfsleven aanwezig. Namens NOC*NSF ondertekende Gerard Dielissen de overeenkomst met Topsport Limburg directeur Geert Ruigrok. Hiermee is de samenwerking tussen Topsport Limburg als Regionale Topsport Organisatie (RTO) en NOC*NSF tot en met 2020 is bekrachtigd. Ruigrok licht toe: "Wij zijn door NOC*NSF erkend als de organisatie die in Limburg de sporters kan begeleiden. Dat gaat om 1500 talenten en topsporters in totaal....
Lees verder