Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 6 november 2017

Ons Oranje! Advocaat roept 25 spelers op voor vriendschappelijke duels

Advocaat roept 25 spelers op voor vriendschappelijke duels
Bondscoach Dick Advocaat heeft 25 spelers opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Oranje treft op donderdag 9 november (20.45 uur Nederlandse tijd) Schotland in Aberdeen. Vijf dagen later is in Boekarest Roemenië (20.00 uur Nederlandse tijd) de tegenstander.
Lees verder
 
Negentien spelers in selectie Jong Oranje
Art Langeler heeft negentien spelers opgenomen in de selectie van Jong Oranje. Vrijdag 10 november neemt de ploeg het op tegen Andorra. De aftrap van het EK-kwalificatieduel in Doetinchem is om 18.30 uur.
Lees verder
 
Dwight Lodeweges maakt selectie Onder 20 bekend
Dwight Lodeweges heeft achttien spelers opgenomen in de selectie van Onder 20. Voor de tweede wedstrijd tegen Italië sluiten vier spelers vanuit Jong Oranje aan bij de groep.
Lees verder