Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 november 2017

Ons Oranje! Armando Obispo vervangt Niek Hoogveld bij Onder 19

Armando Obispo vervangt Niek Hoogveld bij Onder 19
Niek Hoogveld moet de oefenwedstrijd van Onder 19 tegen Servië vanwege een blessure aan zich voorbij laten gaan. PSV-speler Armando Obispo is zijn vervanger.
Lees verder

El Ghannouti heeft record beet bij zege Oranje
Jamal el Ghannouti is de nieuwe recordhouder qua interlands in het zaalvoetbal. De wedstrijd tegen Montenegro - de eerste op de Futsal Week Autumn Cup in Kroatië - was zijn 121e voor het Nederlandse zaalvoetbalteam. Oranje won met 4-2.
Lees verder

Monsterzege voor gretig Jong Oranje
Winnen. En doelpunten maken. Het liefst zo veel mogelijk en zo snel mogelijk. Dat is de opdracht waarmee de spelers van Jong Oranje tegen Jong Andorra het veld in worden gestuurd. De formatie van Art Langeler slaagt in die opzet. Ruim. Het EK-kwalificatieduel in Doetinchem wordt met 8-0 gewonnen.
Lees verder