Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 november 2017

Ons Oranje! Dick Advocaat stopt als bondscoach van Oranje

Dick Advocaat stopt als bondscoach van Oranje
Dick Advocaat zal zijn per 1 december aflopende contract niet verlengen. Dat maakte de 70-jarige oefenmeester bekend na afloop van de met 0-3 gewonnen wedstrijd tegen Roemenië.
Lees verder

Kreek bij technische staf OranjeLeeuwinnen
Michel Kreek wordt per direct toegevoegd aan de technische staf van de OranjeLeeuwinnen. De 46-jarige Amsterdammer volgt Foppe de Haan op als assistent-bondscoach en tekent een contract tot en met de Olympische Spelen van 2020 in Tokio.
Lees verder

Aftermovie: Jonge Leeuwen zien ene na andere goal
Wie thuis was gebleven, zal spijt hebben. Want wat was het een topavond voor Jong Oranje tegen Jong Andorra! De tegenstander werd helemaal zoekgespeeld, en pas na acht goals vonden de Nederlandse talenten het genoeg.
Lees verder