Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 november 2017

Ons Oranje! Diks vervangt Fosu-Mensah bij Jong Oranje

Diks vervangt Fosu-Mensah bij Jong Oranje
Kevin Diks is door Jong Oranje-coach Art Langeler aan de selectie toegevoegd. De verdediger van Feyenoord vervangt Timothy Fosu-Mensah (Crystal Palace), die vanochtend werd opgeroepen voor het Nederlands Elftal.
Lees verder

Oranje werkt toe naar duels met Schotland en Roemenië
Het Nederlands elftal verzamelde zich gisteren, maandag 6 november, in Noordwijk voor de oefeninterlands tegen Schotland en Roemenië. Een dag later betrad de selectie van bondscoach Dick Advocaat het veld van Quick Boys voor de eerste training in aanloop naar de twee duels.
Lees verder

IJzersterk Oranje onder 19 zet Italië opzij
Typisch Italianen. Op de tribunes van de KNVB Campus keek iedereen elkaar veelbetekenend aan. Een halve kans en meteen raak. Maar Oranje onder 19 raakte niet van de wijs en boog de achterstand met volwassen voetbal om in een verdiende overwinning: 2-1.
Lees verder