Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 19 november 2017

Ons Oranje! Dwight Lodeweges zwaait af bij Onder 20

Dwight Lodeweges zwaait af bij Onder 20
Dwight Lodeweges heeft bij de KNVB aangegeven te stoppen als coach van Oranje Onder 20. Hij kan deze functie niet meer combineren met zijn rol als assistent-trainer bij PEC Zwolle en zijn taken bij de jeugd van de club. Sinds 23 augustus 2016 was Lodeweges werkzaam als coach van Onder 20 bij de KNVB.
Lees verder

Oranje onder 20 vergeet te scoren in Italië
Aanval na aanval zag KNVB-coach Dwight Lodeweges in de tweede helft afgolven op het doel van Italië. Maar zoals zo vaak bij Onder 20 dit jaar bleek het maken van een doelpunt een brug te ver. En omdat de Italianen dat wel deden uit een van de spaarzame kansen die ze kregen, verloor Oranje met 1-0.
Lees verder

Blog Art Langeler: Halverwege
Wekelijks schrijft KNVB-coach Art Langeler een blog op OnsOranje. Deze week schrijft hij over de eerste vijf wedstrijden van Jong Oranje in de EK-kwalificatie.
Lees verder