Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 november 2017

Ons Oranje! Flets Onder 18 hard onderuit tegen Tsjechië: 4-1

Flets Onder 18 hard onderuit tegen Tsjechië: 4-1
Het was bepaald niet de start waarop ze hadden gehoopt. Met een dikke nederlaag tegen Tsjechië opende het Nederlands elftal onder 18 jaar donderdag het vierlandentoernooi in Spanje. Op veel fronten werd de ploeg van coach Bert Konterman afgetroefd: 4-1.
Lees verder

Sierhuis schiet Oranje onder 20 langs Zwitserland
Een keer weer een wedstrijd winnen, daar was KNVB-coach Dwight Lodeweges veel aan gelegen. En doelpunten maken. "Want één goal in vier wedstrijden is natuurlijk veel te weinig." Die wens ging gedeeltelijk in vervulling. Eén doelpunt kwam er slechts bij in het duel met Zwitserland. Maar die ene goal bleek wel voldoende voor de overwinning; 1-0.
Lees verder

Oranje dankzij treffer Memphis langs Schotland
Het Nederlands elftal heeft ook de voorlaatste interland van 2017 gewonnen. In Aberdeen won de ploeg van bondscoach Dick Advocaat met 0-1 van Schotland, door een doelpunt van Memphis. Komende dinsdag is Roemenië de volgende tegenstander, ook weer in een oefenduel.
Lees verder