Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Het Nederlands elftal cadeau voor Sinterklaas

Het Nederlands elftal cadeau voor Sinterklaas
Ben je fan van het Nederlands elftal of de OranjeLeeuwinnen en droom je ervan om aan de hand van één van je helden of heldinnen het veld op te lopen? Of heb je altijd al een doelpunt willen maken in een echt voetbalstadion? Dan is de Jonge Leeuwen fanclub het mooiste Sinterklaascadeau dat je kunt krijgen.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen starten voorbereiding op WK-kwalificatieduels
De OranjeLeeuwinnen zijn de laatste interlandperiode van het jaar 2017 begonnen. Rond het middaguur verzamelden de speelsters bij Hotel Woudschoten in Zeist, aan het eind van de middag werkte een kleine groep de eerste training af.
Lees verder

Opnieuw negen treffers voor zaalvoetbalsters
Opnieuw een ruime overwinning voor de zaalvoetbalvrouwen en wederom werden er 9 doelpunten genoteerd. Tijdens een trainingsstage in Portugal werd tegenstander FC Silves Futsal maandagavond op een 1-9 nederlaag getrakteerd. Zondag was Oranje al veel te sterk voor 4 AO Cubo Feminin Futsal. Toen werd het 0-9.
Lees verder