Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 24 november 2017

Ons Oranje! Nederland blijft op twintigste plaats FIFA-ranking

Nederland blijft op twintigste plaats FIFA-ranking
Het Nederlands elftal is ook na de gewonnen oefenduels tegen Schotland en Roemenië de nummer twintig op de wereldranglijst van de FIFA. In de top van de ranking veranderde er niets.
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland - Ierland
Na de zinderende openingswedstrijd tegen Noorwegen in Groningen (1-0 winst), spelen de OranjeLeeuwinnen hun volgende thuiswedstrijd in de WK-kwalificatiereeks in het Goffertstadion in Nijmegen. Tegenstander is ditmaal Ierland en net als het eerste duel is ook deze wedstrijd helemaal uitverkocht. De aftrap van het duel is om 20.00 uur.
Lees verder

Vrouwen onder 19 loot Hongarije, Slovenië en Zweden
Vrouwen onder 19 stuit in groep 5 van de Eliteronde op Hongarije, Zweden en Slovenië. De loting voor het beslissende EK-kwalificatietoernooi werd vrijdag op het hoofdkantoor van UEFA in Nyon verricht. De Eliteronde wordt gespeeld in Hongarije op 4, 7 en 10 april 2018.
Lees verder