Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 5 november 2017

Ons Oranje! Onder 18 uitgeschakeld voor Jeugd Olympische Spelen

Onder 18 uitgeschakeld voor Jeugd Olympische Spelen
De Nederlandse zaalvoetballers hebben op het Jeugd Olympisch kwalificatietoernooi ook de tweede wedstrijd verloren. Na een 7-2 nederlaag tegen Rusland, een dag eerder, was gastland Slowakije donderdag in Piestany met 3-0 te sterk. Hierdoor is plaatsing voor de Jeugd Olympische Spelen niet meer mogelijk.
Lees verder
 
Zaalteam naar Kroatië voor vierlandentoernooi
Voor het Nederlands zaalvoetbalteam staat er volgende week een vierlandentoernooi in Kroatië op het programma. De ploeg van bondscoach Max Tjaden wacht daar ontmoetingen met Kosovo, Montenegro en Zwitserland.
Lees verder
 
Penalty's nemen met de Jonge Leeuwen
Een penalty. Het beslist wedstrijden. Tijdens de wedstrijden krijg je er een als een overtreding op je gemaakt wordt in het strafschopgebied. Na de wedstrijd kan je er een krijgen als het gelijkspel is. De Jonge Leeuwen nemen hun penalty's echter niet tijdens de wedstrijd. Zij nemen de strafschop vooraf of tijdens de rust.
Lees verder