Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 november 2017

Ons Oranje! Oranje bedankt teammanager Hans Jorritsma

Oranje bedankt teammanager Hans Jorritsma
De Oranjeselectie heeft teammanager Hans Jorritsma zondagavond op feestelijke wijze bedankt voor alles wat hij de afgelopen twee decennia voor het Nederlands elftal heeft gedaan en betekend. Jorritsma (68) neemt na Roemenië – Nederland afscheid van Oranje en de KNVB.
Lees verder

Nipt verlies CP-team in bijzonder duel
Om zichtbaarder te worden in Nederland en in het bijzonder in bepaalde regio's oefende het Nederlandse CP team in Friesland tegen het derde team van Read Swart. Dat is de ploeg waarin CP-speler Teddy Witjes in de weekenden speelt.
Lees verder

Volwassen Onder 19 overtuigt ook tegen Servië: 0-2
Twee goede overwinningen die tellen op het internationale podium. Met oefenzeges op Italië en Servië sluit het Nederlands elftal onder 19 jaar de eerste helft van het interlandseizoen met een klinkend rapportcijfer af. "Dit is goed voor het vertrouwen", aldus coach Maarten Stekelenburg.
Lees verder