Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 28 november 2017

Ons Oranje! Oranje onder 16 met twintig spelers naar Florida

Oranje onder 16 met twintig spelers naar Florida
Oranje onder 16-coach Peter van der Veen heeft een selectie van twintig spelers samengesteld voor het internationale vierlandentoernooi in de Verenigde Staten. Onder 16 neemt het in de Amerikaanse staat Florida achtereenvolgens op tegen Brazilië, Verenigde Staten en Engeland.
Lees verder

Van Veenendaal keert terug in opstelling Oranjevrouwen
Sari van Veenendaal staat om 20.00 uur onder de lat bij de OranjeLeeuwinnen tegen Ierland. De keeper is voldoende hersteld van een heupblessure die er voor zorgde dat ze afgelopen vrijdag, tegen Slowakije, verstek moest laten gaan.
Lees verder

Oranjevrouwen blijven steken op gelijkspel tegen Ierland
Het is de OranjeLeeuwinnen niet gelukt om 2017 af te sluiten met een overwinning. In een uitverkochte Goffert was Oranje met afstand de betere partij, maar wist het de vele kansen niet te verzilveren: 0-0.
Lees verder