Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 14 november 2017

Ons Oranje! Oranje onder 20 vergeet te scoren in Italië

Oranje onder 20 vergeet te scoren in Italië
Aanval na aanval zag KNVB-coach Dwight Lodeweges in de tweede helft afgolven op het doel van Italië. Maar zoals zo vaak bij Onder 20 dit jaar bleek het maken van een doelpunt een brug te ver. En omdat de Italianen dat wel deden uit een van de spaarzame kansen die ze kregen, verloor Oranje met 1-0.
Lees verder

Dwight Lodeweges stopt als coach van Onder 20
Dwight Lodeweges heeft bij de KNVB aangegeven te stoppen als coach van Oranje Onder 20. Hij kan deze functie niet meer combineren met zijn rol als assistent-trainer bij PEC Zwolle en zijn taken bij de jeugd van de club. Sinds 23 augustus 2016 was Lodeweges werkzaam als coach van Onder 20 bij de KNVB.
Lees verder

Oranje sluit 2017 af met overwinning op Roemenië
Het Nederlands elftal heeft het voetbaljaar 2017 afgesloten met een overwinning. In Boekarest werd Roemenië met 0-3 verslagen. Doelpunten waren er in de tweede helft van Memphis, Ryan Babel en Luuk de Jong.
Lees verder