vrijdag 24 november 2017

Ons Oranje! Speelsters onder 17 tegen België, Portugal en Roemenië

Speelsters onder 17 tegen België, Portugal en Roemenië
Speelsters onder 17 is bij de loting voor de Eliteronde ingedeeld in groep 1, samen met België, Portugal en Roemenië. De loting voor het beslissende EK-kwalificatietoernooi werd vrijdag op het hoofdkantoor van UEFA in Nyon verricht.
Lees verder

Angela Christ onder de lat tegen Slowakije
Bondscoach Sarina Wiegman heeft ten opzichte van de vorige interland, tegen Noorwegen, twee wijzigingen doorgevoerd in de opstelling. Angela Christ vervangt de geblesseerde Van Veenendaal en Van Lunteren keert terug, op de plek van Van der Most.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen verslaan Slowakije overtuigend
De OranjeLeeuwinnen hebben de goede start in de WK-kwalificatiereeks een passend vervolg gegeven. Uit tegen Slowakije werd er met maar liefst 0-5 gewonnen. En die score had zelfs nog hoger uit kunnen vallen.
Lees verder