Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 20 november 2017

Ons Oranje! Wiegman voegt keepster Vreugdenhil toe aan selectie

Wiegman voegt keepster Vreugdenhil toe aan selectie
Bondscoach Sarina Wiegman heeft keepster Jennifer Vreugdenhil toegevoegd aan de Oranje-selectie. Wiegman roept de 22-jarige sluitpost van het Spaanse CF Valencia op vanwege een lichte heupblessure van doelvrouw Sari van Veenendaal.
Lees verder

Net geen dubbele cijfers voor vrouwenteam
Het Nederlands vrouwen zaalvoetbalteam heeft de eerste wedstrijd sinds de heroprichting van de ploeg gewonnen. Tijdens een trainingsstage in Portugal werd 4 AO Cubo Feminin Futsal duidelijk verslagen. De dubbele cijfers werden net niet gehaald: 0-9 in de Algarve.
Lees verder

Kaartverkoop oefenduel Nederland – Engeland
Een ouderwetse kraker in Amsterdam! Vrijdag 23 maart (20.45) staat de vriendschappelijke interland tegen grootmacht Engeland in de Amsterdam ArenA op de agenda.
Lees verder