Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 november 2017

Ons Oranje! Zaalvoetballers toernooiwinnaar in Kroatië

Zaalvoetballers toernooiwinnaar in Kroatië
Na de 4-2 overwinning op Montenegro – een dag eerder – was het Nederlands zaalvoetbalteam zaterdag op de Futsal Week Autumn Cup in Kroatië te sterk voor Zwitserland: 6-1. Voor Oranje zit het toernooi er direct op, omdat Kroatië zich na een sterfgeval terugtrekt. Hierdoor is Nederland sowieso toernooiwinnaar.
Lees verder

Karim Rekik niet met Oranje mee naar Roemenië
Karim Rekik reist vanochtend niet mee met het Nederlands elftal naar Boekarest. De verdediger van Hertha BSC is ziek. Bondscoach Dick Advocaat roept geen vervanger op.
Lees verder

Onder 18 klopt België (4-1) en keert tevreden huiswaarts
Met een stevig resultaat heeft het Nederlands elftal onder 18 jaar het vierlandentoernooi in Spanje afgesloten. De ploeg van coach Bert Konterman kwam als sterkste uit de burenstrijd met België en zegevierde met 4-1.
Lees verder