Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 7 november 2017

Ons Oranje! Zivkovic vervangt geblesseerde Bergwijn

Zivkovic vervangt geblesseerde Bergwijn
Richairo Živković is door Jong Oranje-coach Art Langeler maandag aan de selectie toegevoegd. De aanvaller van KV Oostende vervangt Steven Bergwijn (PSV) die met knie- en kuitklachten is afgevallen. Op vrijdag 10 november speelt Jong Oranje de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Andorra in Doetinchem.
Lees verder

Ook Dost en Locadia haken af; De Jong opgeroepen
Nadat gisteren Wesley Hoedt, Vincent Janssen en Michel Vorm zich in verband met blessures moesten afmelden voor het trainingskamp van het Nederlands elftal, moeten ook Bas Dost en Jürgen Locadia verstek laten gaan.
Lees verder

Timothy Fosu-Mensah vervangt Kenny Tete bij Oranje
Timothy Fosu-Mensah meldt zich vandaag niet bij Jong Oranje in Zeist, maar bij het Nederlands elftal in Noordwijk. De verdediger van Crystal Palace vervangt Kenny Tete (Olympique Lyon), die het trainingskamp van Oranje wegens een knieblessure moet verlaten.
Lees verder